Agnieszka Szefer-Trela

Wiedza jest podzielna

Specjalistka w tematyce nowoczesnych metod przekazywania wiedzy oraz technologiach informacyjno-komunikacyjnych (TIK) i programowaniu w edukacji. Pasjonatka nowinek cyfrowych, tabletów, rozszerzonej rzeczywistości i grywalizacji w szkole. Wdraża narzędzia i metody, dzięki którym uczenie się jest szybsze, bardziej atrakcyjne i efektywne. Dydaktyk medialny, projektantka szkoleń i scenarzystka kursów e-learning, filmów szkoleniowych oraz pigułek wiedzy, przedsiębiorca. Jest autorką projektów szkoleniowych dla nauczycieli, przyszłych i obecnych trenerów, chcących wykorzystać aktywne metody dydaktyki cyfrowej i nowoczesne narzędzia TIK. Od trzech lat związana z programem Start do Kariery.

Andrzej Kozdęba

Brave New Sp. z o.o.

Współwłaściciel agencji Brave New specjalizującej się w projektowaniu stron internetowych i budowaniu marek. Autor bloga Ja mówię TO i książki
Wystąpienia Publiczne dla nieśmiałych. Na co dzień spaja marketing
prezentując firmy w internecie i na żywo. Projektuje strony www,
realizuje projekty, prowadzi szkolenia i przygotowuje prezentacje dbając o prawidłową
komunikację marek jego Klientów. Ciągle w ruchu, rocznie pokonuje
minimum 20 000 km. Przedsiębiorca, zdobywca Korony
Maratonów Polskich, aktywista, fan Instagrama, kawy i kuchni
azjatyckiej.

Marcin Buczyński

Project Manager

Z wykształcenia lingwista ze specjalizacją translatoryczno-biznesową, któremu nieobce są aspekty języka perswazji i reklamy czy komunikacji interkulturowej w biznesie. Obecnie Project Manager w firmie szkoleniowo-consultingowej Spring Storm Consulting. Doświadczenie zdobywał działając w Europejskim Forum Studentów AEGEE-Poznań, gdzie szkolił studentów w ramach Local Training Course, czyli cyklicznych warsztatów z zarządzania projektem i zespołem, marketingu, autoprezentacji itp. Pasjonat kreatywnych rozwiązań i nauki poprzez gry symulujące rzeczywiste sytuacje w grupie projektowej. Autor książki Fałszywa Trójca, miłośnik Władcy Pierścieni i języków obcych.